HARMONIZACE TĚLA SVÍCEMI - KELTSKÉ LÉČENÍ OHNĚM

Keltská terapie ohněm - Tělové svíce

Je léčivá metoda, která podporuje imunitní proces a upevňuje zdraví. Odstraňuje záněty a negativní bloky. Uvolní cestu k odplavení toxických látek z těla, aktivuje lymfu při její stagnaci.

Obecně ženy mají problémy s lymfatickým systémem, lymfa proudí pomalu a stagnuje.  V horní části se to projevuje zvětšenými uzlinami v podpaží. Ve spodní části těla bolestivými uzlinami v tříslech, častými záněty v malé pánvi.

Příčinnou bolestí a křečí v lidském těle je váznutí životní energie, protože na cestě proudění vzniká blokáda. Bez energie se tělo stává neživým.

Svíčka je pomůcka, která po přiložení na tělo pomocí podtlaku vytáhne negativní energii a zlikviduje blok v daném místě. Je založena na mechanismu fungování a účinku stejně jako svíčka ušní. Tento mechanismus se tvoří sloučením následujících blahodárných dílčích procesů do kompaktního celku - účinky tepla, vznik dýmových plynů a par, které obsahují účinné látky, tvorba mírného vakua, účinek bioenergetický.

Svíčka je uvnitř dutá a přiložením na léčené místo vzniká komínový efekt - tah, jehož působením jsou z těla skrze kůži vylučovány škodlivé látky, které se zhušťují a koncentrují ve spodní části svíčky a po aplikaci svíčky jsou znatelně viditelné a jsou důkazem ozdravného procesu, jenž proběhl.

Použití: ke zmírnění bolestí, kdekoliv na lidském těle, zejména bolestí hlavy a migrény, bolesti kloubů, artrózy, pomáhají při zánětech horních a dolních cest dýchacích, bronchiálního i alergického astmatu (výborně pročišťují průdušky a plíce kuřáků), čistí ucpané čelní a nosní dutiny. Pomáhají i při odstranění poruch látkové výměny, uvolnění napětí, snížení stresů a nervozity, při bolestech břicha, problémech trávícího a nervového systému, podporují hubnutí. Pozitivně ovlivňují léčbu hemeroidů, karpálních tunelů, posilují játra, slinivku, ledviny a nadledvinky, působí jako celkový detoxikant organismu.

Není vhodné: pro děti do tří let, přímo na zarudlou pokožku, v případě krvácení konečníku, na otevřenou ránu (v těchto případech se pro zmírnění problémů přikládají na pokožku vedle zánětu nebo na příslušný akupunkturní bod).

Při terapii svícemi používám ručně vyráběné ze 100% bavlny a včelího vosku.

Více zde: 

https://www.telovesvice.wz.cz/telove_svice.php

https://www.telovesvicezkarpat.cz/